Babalar Gününde Yanınızdayız

Babalar Gününde Yanınızdayız

Babalar Gününde Yanınızdayız

Ford’da tüm binek araç modelleri 4 yıl veya 100.000 km garanti ile sunuluyor.

 30 Haziran'a kadar;

Ford Options Fırsatı

- 2017 model yılı Yeni Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo ve Ford C-MAX otomobillerde tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden %91, 2017 model diğer otomobillerde tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden %72 kampanya desteği fırsatından yararlanmak için hemen formu doldurun.

 

 

- 2018 model yılı Ford otomobillerde Her Şey Dahil Finans Paketi ve Ford Options kredisi kullanılması durumunda tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden %63 kampanya desteği fırsatı Ford Yetkili Satıcılarında.

 

Haziran’a Özel Babalar Günü Kampanyası

 

- Bize yola çıkmayı öğreten babalarımızın her günü kutlu olsun diye haziran ayı boyunca seçili Ford modellerinde %3 fırsatından hemen faydalanın.4

Takas Desteği

- Ford otomobillerde Her Şey Dahil Finans Paketi ile Ford Options kullanılmaması durumunda tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden olacak şekilde %55 takas desteği fırsatını kaçırmayın.

1 01 - 30 Haziran tarihleri arasında geçerli belirtilen %9 kampanya desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %9 kampanya desteği, 2017 Model Yılı Yeni Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Mondeo ve Ford C-MAX alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans partnerleri Ford Finans (Yapı Kredi Bankası) ve Koçfinans`tan Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko veya Bakım Paketi satın alımları ile Ford Options kredisi ile aracın satın alınması durumunda geçerlidir. Yukarıda yer alan fiyat, kredi tutarı, peşinat ve aylık ödeme bilgilerinde FKasko ve Bakım Paketi fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulu ve reddedilmesine ilişki nihai karar yetkisi ilgili finans partnerine aittir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Farklı vade ve son taksit tutarı seçenekleri için Ford Yetkili Satıcılarından bilgi alabilirsiniz.

2 01- 30 Haziran tarihleri arasında geçerli belirtilen %7 kampanya desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %7 kampanya desteği, 2017 Model Yılı Ford Kuga, Ford Tourneo Courier Journey, Ford S-MAX, Ford Galaxy alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans partnerleri Ford Finans (Yapı Kredi Bankası) ve Koçfinans`tan Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko veya Bakım Paketi satın alımları ile Ford Options kredisi ile aracın satın alınması durumunda geçerlidir. Yukarıda yer alan fiyat, kredi tutarı, peşinat ve aylık ödeme bilgilerinde FKasko ve Bakım Paketi fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulu ve reddedilmesine ilişki nihai karar yetkisi ilgili finans partnerine aittir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Farklı vade ve son taksit tutarı seçenekleri için Ford Yetkili Satıcılarından bilgi alabilirsiniz.

3 01- 30 Haziran tarihleri arasında geçerli belirtilen %6 kampanya desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %6 kampanya desteği, 2018 Model Yılı Ford otomobillerin satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans partnerleri Ford Finans (Yapı Kredi Bankası) ve Koçfinans`tan Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko veya Bakım Paketi satın alımları ile Ford Options kredisi ile aracın satın alınması durumunda geçerlidir. Yukarıda yer alan fiyat, kredi tutarı, peşinat ve aylık ödeme bilgilerinde FKasko ve Bakım Paketi fiyatları dahil edilmemiştir. Kredi başvurusunun kabulu ve reddedilmesine ilişki nihai karar yetkisi ilgili finans partnerine aittir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Farklı vade ve son taksit tutarı seçenekleri için Ford Yetkili Satıcılarından bilgi alabilirsiniz.

4 Belirtilen %3 kampanya oranı sadece erkek bireysel müşterilerin perakende araç alımlarında geçerlidir. 1 Haziran – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında, Ford marka 0 km otomobiller ve ticari araç modellerinde (2018 model yılı Custom modelleri hariç) tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %3 kampanya desteği uygulanacaktır. Kampanya avantajları diğer kişiye özel indirimlerle birleştirilemez. Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

5 01 - 30 Haziran tarihleri arasında geçerli belirtilen %5 takas kampanyası desteği, satın alıma konu aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden uygulanmaktadır. %5 kampanya desteği, 2017 ve 2018 model yılı Ford otomobillerde geçerlidir. Ford Otomotiv San.A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Benzer Kampanyalar

Ford Eko Servis Kampanyası
Ford Eko Servis Kampanyası

4 yaş üzeri binek ve ticari araçlarınıza özel cazip fırsatlar Ford Eko Servis Menüsünde sizleri bekl…

3 Yıl Sınırsız Km
3 Yıl Sınırsız Km

Tüm ticari araçlarda 3 yıl sınırsız km garantisi ile ticari araç müşterilerimizin yüzünü güldürecek …

Babalar Gününde Yanınızdayız
Babalar Gününde Yanınızdayız

Ford Ailesi olarak siz değerli babaları unutmadık babalar gününe özel avantajlı fiyatlar ile yanınız…

Kampanyaların Tamamına göz atın