YENİ FORD FOCUS

Yeni Focus 2018-2019 | ST-Line, Titanium, Active, Vignale | Ford TR YENİ FORD FOCUS

YENİ FORD FOCUS

 

Bir otomobilden beklediğiniz her şey ve çok daha fazlası…

 

İşte karşınızda Yeni Ford Focus!

 

Etkileyici tasarımı, fark yaratan karakteri ve çarpıcı detayları onu bambaşka bir boyuta taşıyor. Sahip olduğu eşsiz teknolojiler ve gelişmiş sürücü destek sistemleriyle kusursuz bir sürüş deneyimi sunuyor.

 

Yeni Ford Focus Ekim ayında Türkiye’de!

 

 

Eşsiz teknolojiler parmağınızın ucunda

 

Yeni Ford Focus, daha önce yaşamadığınız bir sürüş deneyimi sunuyor. Son derece etkileyici bir dizi geliştirilmiş ileri Sürücü Destek Teknolojileri, Yeni Ford Focus ile sunulmaya başlanıyor. Geliştirilmiş Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Şerit Hizalama Sistemi ve Otomatik Park Sistemi gibi teknolojileriyle konforu ve güvenliği aynı anda yaşatıyor. Bu akıllı ve teknolojik sistemler aracınızın hızlanmasına , fren yapmasına hatta direksiyonu kumanda etmenize yardımcı oluyor. Bu dinamik ve zahmetsiz teknolojiler olmadan daha önce ne yaptığınızı merak edeceksiniz.

 

Bağlantıda kalın

 

Türkçe sesli komut özellikli SYNC 3 Araç-içi Bilgi ve Eğlence Sistemi , telefon görüşmelerinizi ve bankacılık işlemlerinizi ellerinizi direksiyondan çekmeden yapma olanağı sunuyor. Böylece Ford Focus ile geçireceğiz her dakikanın unutulmaz olmasını sağlıyor.

 

Onunla en verimli çağınızı yaşayacaksınız

 

Yeni Ford Focus, 6 ileri manuel ve 6 veya 8 ileri otomatik şanzıman seçenekleriyle olağanüstü motor performansı sunarken, yüksek yakıt tasarrufu sağlıyor. Dış tasarımının atletik ve aerodinamik yapısı verimliliği en üst noktaya taşıyor.

 

Hiç olmadığınız kadar güvendesiniz

 

Akıllı teknolojiler ve sürüş destek sistemleriyle donatılmış Focus, tüm sürüş koşullarında güven veriyor. Yaya ve bisiklet tanıma özellikli Otonom Acil Fren Sistemi , muhtemel bir risk anında sizi uyarıyor ve zamanında tepki vermezseniz sizin yerinize fren yaparak olası bir tehlikeyi önlüyor. Böylece hem kendinizi hem ailenizi hem de yayaları korumak için size destek oluyor.

 

Sevdiğiniz her şeye yer var

 

Sevdiğiniz herkese ve sevdiğiniz her şeye yetecek kadar geniş alan Yeni Ford Focus’ta. Geniş diz, baş ve dirsek mesafesi iç mekanın atmosferine sıradışı bir hava katıyor. Ayarlanabilir ve tamamen katlanabilir arka koltukları sayesinde geride hiçbir şey bırakmamanıza olanak tanıyor.