TOURNEO CUSTOM

Tourneo Custom 2018-2017 | 8+1 Minibüs, VIP Araç | Ticari | Ford TR TOURNEO CUSTOM

FORD TOURNEO CUSTOM

Prestijli yolcu taşıma aracı Tourneo Custom, havalı arka süspansiyonu ve otomatik vites seçeneğiyle hem sürücü hem de yolcular için daha konforlu.

Esnek Arka Koltuklar, uzun şasiyle birlikte daha geniş bagaj kapasitesi, 30 oturma ve bagaj kombinasyonu da cabası.

Yeni Ford EcoBlue 2.0 TDCi motorlar daha temiz bir hava ve yakıt verimliliği sağladığı kadar, gelişmiş güç ve tork da sunar.

En yüksek EURO NCAP derecesi olan 5 yıldıza sahip gelişmiş güvenlik özellikleri ve çeşitli akıllı teknolojileriyle birlikte sürüşü kolaylaştıran Tourneo Custom, ailenizi, arkadaşlarınızı ve onların bagajlarını taşımak için en iyi seçenektir.

Yepyeni, teknolojik bir motor

Tourneo Custom yeni Ford EcoBlue 2.0L TDCi 170 PS motor seçeneğine sahiptir. Bu mühendislik harikası motor daha fazla güç ve torka sahip olduğu kadar, gelişmiş yakıt verimliliği ve daha az CO2 ve NOX emisyon salımı da sağlar. Aynı zamanda Euro 6 emisyon standartlarına sahip oldukları için de üstün teknolojiye sahiptir.

3 yıl sınırsız km garanti fırsatıyla tüm bu güç, performans ve verimlilik daha uzun yıllar sizinle.

Esneklik düşkünlerine

Yolculardan bagajlara, Tourneo Custom hepsi için yeterli alana sahip, çok yönlü bir araçtır. Dokuz kişiye kadar tam konforlu yerleşimi destekleyen koltuklara sahiptir. İster katlayarak ister döndürerek ister istifleyerek bagaj alanını artırabilir, 30’dan fazla yerleşim kombinasyonu oluşturabilirsiniz. Daha fazla alana mı ihtiyacınız var? Arka koltukları kolayca çıkararak, her ne taşımak istiyorsanız bagajlara daha fazla yer açabilirsiniz.

Seçiminize bağlı olarak; kısa şasi dokuz kişilik geniş alan, uzun şasi artırılmış arka bagaj alanı ve yere monte edilmiş raylara sahip Özel Koltuk Paketi seçenekleri sunar.