FORD MUSTANG

Yeni Ford Mustang 2018 | Efsane Spor Araba Şimdi Bir Başka! | Ford TR FORD MUSTANG

Daha fazla güç. Daha ince detaylar. Daha fazla Mustang.

Daha yapılı: 2018 Mustang'in hem ön hem arka tarafı daha hacimli bir spor araba görünümü için daha gelişmiş aerodinamik özelliklerle yeniden tasarlanmıştır. Ön gövdedeki ızgaralar, modifiye edilen 5,0L V8 motorun yeni kabiliyetleri hakkında ipuçları veriyor. Full LED farlar, Özel Gündüz Farı Lambalarıyla tamamlanıyor.

Daha yüksek performans: 2018 yılından itibaren Mustang gelişmiş, manyetik kontrollü süspansiyon sistemi olan MagneRide™ Amortisör Sistemi ile karşınızda! Daha fazla yol tutuşuyla daha coşkulu, dinamik bir sürüş ve optimum performans için saniyenin 1.000'de biri zamanında yolu, sürüş koşullarını ve hatta sürüş tarzınızı analiz eder.

Daha fazla inovasyon: Yeni, tamamen dijital, 12"lik LCD'li ekran seçtiğiniz beş sürüş modundan herhangi birine göre görünümünü değiştiren, özelleştirilebilen bir ekrandır.

Hassas yol tutuşu

Yeni Ford Mustang'inizi çalıştırdığınız anda, sürüş deneyiminizi her bakımdan yükselten bir dizi gelişmiş teknolojiyi de harekete geçireceksiniz. Örneğin yeni 12” dijital ekran, tamamı sürüş moduna göre optimize edilen bilgiler sağlar: Normal, Spor+, Kar/Yaş, Pist ve Drag Strip. Ekran, moda göre görünüşünü dahi değiştirmektedir. Yeni Mustang aynı zamanda pistte olağanüstü kontrol ve yolda mükemmel konfor sağlayan gelişmiş, yeni süspansiyon grubu MagneRide™ Amortisör Sistemi içerir. Adaptif Hız Kontrol teknolojisi ile, sürmek istediğiniz hızı seçersiniz ve sistem buna bağlı kalır. Sistem daha sonra bu hızı korumak için otomatik olarak hızlanır veya yavaşlar.

Motor sesiyle bir başka!

Performansını daha da yükseltmek için Mustang'in yenilenen 5,0L V8 motoruna çift yakıtlı, yüksek basınçlı doğrudan enjeksiyon ekledik. Ayrıca emisyonları büyük oranda düşürürken 2,3L EcoBoost® motoru daha güçlü hale getirdik. Hangi motoru seçerseniz seçin, pürüzsüz geçişli ve atik 6 ileri manuel şanzımanın veya sofistike, 10 ileri otomatik şanzımanın keyfini süreceksiniz. Aktif Valf Egzoz sayesinde Yeni Mustang'inizin çıkardığı sesi bile kontrol edebilirsiniz. Örneğin, motorun gürlemesini ve kükremesini sağlamak için Pist modunu seçebilirsiniz. Veya daha sessiz yerlerde Sessiz Modu tercih edebilirsiniz.

Ellerinizi direksiyondan çekmeden yaşayacağınız deneyim: SYNC 3

SYNC 3 bugüne kadarki en gelişmiş sürümümüzdür. Geliştirilmiş sesli komutlar ve daha da fazla işlevsellik ile artık daha da hızlı ve kullanılması daha kolay. Yeni arayüzü, daha kolay kullanım için daha büyük düğmelere sahiptir ve 8" renkli dokunmatik ekran daha da sezgisel bir kullanım sunmak üzere akıllı telefonlar ve tabletlerdeki gibi yakınlaştırma-uzaklaştırma hareketleriyle kullanıma izin vermektedir. SYNC 3 ayrıca AppLink, Apple CarPlay ve Android Auto özellikleri ile akıllı telefonunuzun bilgilerini dokunmatik ekranda görüntüler.

Güvenlikte yeni bir boyut

Yaya Algılama özellikli Çarpışma Engelleme Yardımı aracın önündeki araç ve yaya trafiğini algılamak için radar ve kamera teknolojisini kullanır. Bir araç veya yaya ile çarpışma riski algılanırsa sistem size bir uyarı verecektir. Bu uyarıya zamanında yanıt vermezseniz önden çarpışmaların etkilerini azaltmak ve hatta bu çarpışmaları önlemek için sistem otomatik olarak tam fren gücü uygulayacaktır.