FORD MONDEO

Ford Mondeo 2018-2017 | İhtişamıyla Gölgede Bırakır | Ford TR FORD MONDEO

İşte karşınızda FORD MONDEO

Şık ve modern tasarımı; olağanüstü performansı ve ileri teknolojileriyle işte karşınızda Mondeo... Tüm rakiplerini gölgede bırakacak kadar iddialı!

Uzun yenilikler listesinde Ford Dinamik LED ön far teknolojisi de yer alıyor. Mondeo’nun “Akıllı farları”, direksiyonun çevrilmesiyle birlikte döner ve virajların ardını görmenizi sağlar. Geleneksel ampullerin yerine son derece verimli LED lambalar kullanır, aynı zamanda sekiz farklı aydınlatma seçeneği sunar. Böylece, aracınızın farları çevre koşullarına bağlı olarak farklı biçim ve yoğunlukta aydınlatma sağlar.

Dikkat çeken bir diğer yenilik de Hava Yastıklı Arka Emniyet Kemeri’dir. Arka koltukta bulunan bu benzersiz sistem, yolculara yepyeni bir koruma düzeyi sağlar.

Mondeo’nun tasarımı, performans ve verimliliği, sürüş deneyimi, güvenlik ve emniyeti hakkında daha fazlasını keşfedin.

Gerçek bir “Mondeo” deneyimi için Ford yetkili satıcınızı arayarak test sürüşü için randevu alın.

*Gösterilen araçlar ve pazara sunulan araçlar arasında görsel ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabilir. Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi için randevu alabilirsiniz.

Ford Dinamik Led Ön Far Teknolojisi

Uzun yenilikler listesinde Ford Dinamik LED ön far teknolojisi de yer alıyor: Mondeo’nun “Akıllı farları”, direksiyonun çevrilmesiyle birlikte döner ve virajların ardını görmenizi sağlar.

Hava Yastıklı Arka Emniyet Kemerleri

Mondeo ile birlikte gelen yeniliklerden biri de, yolcu güvenliğinde çığır açan, arka koltuk Hava Yastıklı Emniyet Kemerleri'dir.